iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: edit
tr: düzenle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Host
tr: Sunucu

en: E-mail address
tr: E-posta adresi
