iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: user
uk: користувач

en: edit
uk: редагувати

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: User ID
uk: ID користувача

en: Host
uk: Хост

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Expiry Date
uk: Дата завершення
