iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: user
vi: người dùng

en: edit
vi: sửa

en: User Name
vi: Tên người dùng

en: ID
vi: Mã

en: Email Address
vi: Địa chỉ Email

en: User ID
vi: ID người dùng

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail
