iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: user
ast: usuariu

en: edit
ast: editar

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e
