iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག
