iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: user
cs: uživatel

en: edit
cs: upravit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Host
cs: Hostitel

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa
