iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: user
el: χρήστης

en: edit
el: επεξεργασία

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail
