iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: user
es: usuario

en: edit
es: editar

en: User Name
es: Nombre de usuario

en: Email Address
es: Dirección de correo electrónico

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Host
es: Servidor

en: E-mail address
es: Dirección de correo electrónico

en: Membership Information
es: Información de socio
