iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: edit
gl: editar

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e
