iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: user
he: משתמש

en: edit
he: עריכה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני
