iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: user
hr: korisnik

en: edit
hr: uredi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Host
hr: Poslužitelj

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte
