iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: edit
hy: խմբագրել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Host
hy: Հոսթ

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն
