iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: edit
ja: 編集

en: User Name
ja: ユーザー名

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Host
ja: ホスト

en: E-mail address
ja: メールアドレス
