iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល
