iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ
