iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: user
lt: narys

en: edit
lt: redaguoti

en: User ID
lt: Nario ID

en: Host
lt: Serveris

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas
