iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: edit
lv: labot

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Host
lv: Serveris

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese
