iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: edit
oc: modificar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Host
oc: Òste

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic
