iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: user
fa: کاربر

en: edit
fa: تدوین

en: ID
fa: هویت

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Host
fa: میزبان
