iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: user
pt: usuário

en: edit
pt: editar

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Host
pt: Servidor

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail
