iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: user
ru: пользователь

en: edit
ru: изменить

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Host
ru: Хост

en: E-mail address
ru: E-mail адрес
