iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: user
sk: používateľ

en: edit
sk: upraviť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Host
sk: Hostiteľ

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa
