iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: edit
ta: மாற்று

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Host
ta: புரவலன்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி
