iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: edit
th: แก้ไข

en: ID
th: ไอดี

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Host
th: โฮสต์

en: E-mail address
th: อีเมล
