iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: edit
be: рэдагаваць

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Host
be: Хост

en: E-mail address
be: Адрас E-mail
