iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: user
eo: uzanto

en: edit
eo: redakti

en: ID
eo: Identigilo

en: Host
eo: Gastiganto

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso
