iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: edit
fi: muokkaa

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Host
fi: Isäntä

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Membership Information
fi: Jäsenyystiedot
