iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: edit
hu: szerkesztés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Email notice
hu: Email emlékeztető
