iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: user
is: notandi

en: edit
is: breyta

en: ID
is: Kenni

en: Email Address
is: Netfang

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Host
is: Vél

en: E-mail address
is: Netfang
