iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: user
it: utente

en: edit
it: modifica

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: User ID
it: ID utente

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail
