iMIS authentication (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Host
ka: ჰოსტი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი
