iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: edit
nl: bewerken

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Expiry Date
nl: Vervaldatum
