iMIS authentication (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: user
sv: användare

en: edit
sv: redigera

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Email Address
sv: E-postadress

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Host
sv: Värd

en: E-mail address
sv: E-postadress
