Immoclient (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: optional
af: opsioneel

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Country
af: Land

en: North
af: Noord

en: Northeast
af: Noord-oos

en: East
af: Oos

en: Southeast
af: Suid-oos

en: South
af: Suid

en: Southwest
af: Suid-wes

en: West
af: Wes

en: Northwest
af: Noord-wes

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Filter
af: Filtreer

en: Price
af: Prys

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol
