Immoclient (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: none
ast: nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Open
ast: Abrir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Filter
ast: Filtru

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol

en: Standard
ast: Estándar
