Immoclient (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Country
bg: Страна

en: North
bg: Север

en: Northeast
bg: Североизток

en: East
bg: Изток

en: Southeast
bg: Югоизток

en: South
bg: Юг

en: Southwest
bg: Югозапад

en: West
bg: Запад

en: Northwest
bg: Северозапад

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Open
bg: Отвори

en: Email
bg: Е-поща

en: Year
bg: Година

en: Filter
bg: Филтър

en: Media
bg: Медия

en: Month
bg: Месец

en: Price
bg: Цена

en: Address
bg: Адрес

en: General
bg: Общи

en: Day
bg: Ден

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля
