Immoclient (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: none
bn: একটিও নয়

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Year
bn: বছর

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Month
bn: মাস

en: General
bn: সাধারণ

en: Day
bn: দিন
