Immoclient (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Country
bs: Zemlja

en: none
bs: ništa

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Address
bs: Adresa

en: Day
bs: Dan

en: Role
bs: Uloga

en: First name
bs: Ime

en: No name
bs: Bez imena
