Immoclient (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: optional
ca: opcional

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Country
ca: País

en: none
ca: cap

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Open
ca: Obert

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Year
ca: Any

en: Area
ca: Àrea

en: Contacts
ca: Contactes

en: Filter
ca: Filtra

en: Media
ca: Multimèdia

en: Month
ca: Mes

en: Price
ca: Preu

en: Customers
ca: Clients

en: Customer
ca: Client

en: Address
ca: Adreça

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol

en: First name
ca: Nom

en: Class
ca: Classe

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Austria
ca: Àustria

en: Basics
ca: Bàsics

en: Ground
ca: Terreny

en: Standard
ca: Estàndard

en: Complete
ca: Finalitza

en: Distance
ca: Distància

en: Services
ca: Serveis

en: Available
ca: Disponible

en: No name
ca: Sense nom

en: VAT
ca: IVA

en: Flat rate
ca: Tarifa plana

en: Street number
ca: Número del carrer

en: Save contact
ca: Desa el contacte

en: No contacts available.
ca: No hi ha cap contacte disponible.

en: Time interval
ca: Interval de temps
