Immoclient (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: optional
cs: volitelné

en: Currency
cs: Měna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Country
cs: Země

en: North
cs: severní

en: Northeast
cs: severovýchodní

en: East
cs: východní

en: Southeast
cs: jihovýchodní

en: South
cs: jižní

en: Southwest
cs: Jihozápadní

en: West
cs: Západní

en: Northwest
cs: Severozápadní

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Open
cs: Otevřené

en: Email
cs: E-mail

en: Year
cs: Rok

en: Area
cs: Oblast

en: Filter
cs: Filtr

en: Media
cs: Média

en: Month
cs: Měsíc

en: Price
cs: Cena

en: Customers
cs: Zákazníci

en: Customer
cs: Zákazník

en: Address
cs: Adresa

en: General
cs: Obecné

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Other
cs: Jiné

en: First name
cs: Jméno

en: Class
cs: Třída

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Austria
cs: Rakousko

en: Complete
cs: Dokončit

en: Services
cs: Služby

en: Available
cs: K dispozici

en: No name
cs: Beze jména

en: VAT
cs: DPH

en: Price with VAT
cs: Cena s DPH

en: Flat rate
cs: Paušální sazba

en: Price excl. VAT
cs: Cena bez DPH

en: Time interval
cs: Časový interval
