Immoclient (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Country
cy: Gwlad

en: none
cy: dim

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: Open
cy: Ar agor

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Month
cy: Mis

en: Price
cy: Pris

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: General
cy: Cyffredinol

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Other
cy: Arall

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Street
cy: Stryd

en: City
cy: Tref

en: Postal code
cy: Cod Post

en: Austria
cy: Awstria

en: No name
cy: Dim enw

en: Tube
cy: Tiwb
