Immoclient (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (59 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: optional
da: valgfri

en: Currency
da: Valuta

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Country
da: Land

en: North
da: Nord

en: Northeast
da: Nordøst

en: East
da: Øst

en: Southeast
da: Sydøst

en: South
da: Syd

en: Southwest
da: Sydvest

en: West
da: Vest

en: Northwest
da: Nordvest

en: none
da: ingen

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Open
da: Åben

en: Email
da: E-mail

en: Year
da: År

en: Area
da: Område

en: Contacts
da: Kontakter

en: Month
da: Måned

en: Price
da: Pris

en: Customers
da: Kunder

en: Customer
da: Kunde

en: Address
da: Adresse

en: General
da: Generelt

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Other
da: Anden

en: Role
da: Rolle

en: First name
da: Fornavn

en: Valid until
da: Gyldig indtil

en: Class
da: Klasse

en: Street
da: Gade

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: Austria
da: Østrig

en: Object
da: Objekt

en: Complete
da: Komplet

en: Yield
da: Udbytte

en: Distance
da: Afstand

en: Available
da: Tilgængelig

en: No name
da: Intet navn

en: Tube
da: Rør

en: Flat rate
da: Fast rate

en: Beach
da: Strand

en: Current value
da: Aktuel værdi

en: Airport
da: Lufthavn

en: Save project
da: Gem projekt

en: Lake
da: Sø

en: Floor
da: Etage

en: Time interval
da: Tidsinterval
