Immoclient (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Country
el: Χώρα

en: North
el: Βόρεια

en: Northeast
el: Βορειοανατολικά

en: East
el: Ανατολικά

en: Southeast
el: Νοτιοανατολικά

en: South
el: Νότια

en: Southwest
el: Νοτιοδυτικά

en: West
el: Δυτικά

en: Northwest
el: Βορειοδυτικά

en: none
el: κανένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Year
el: Έτος

en: Contacts
el: Επαφές

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Media
el: Μέσα

en: Month
el: Μήνας

en: Price
el: Tιμή

en: Customers
el: Πελάτες

en: Customer
el: Πελάτης

en: Address
el: Διεύθυνση

en: General
el: Γενικά

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: First name
el: Όνομα

en: Class
el: Κλάση

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Austria
el: Αυστρία

en: Standard
el: Βασικό

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Yield
el: Μερίδες

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: VAT
el: ΦΠΑ
