Immoclient (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (65 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Description
es: Descripción

en: optional
es: opcional

en: Currency
es: Moneda

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Country
es: País

en: North
es: Norte

en: Northeast
es: Noreste

en: East
es: Este

en: Southeast
es: Sureste

en: South
es: Sur

en: Southwest
es: Suroeste

en: West
es: Oeste

en: Northwest
es: Noroeste

en: none
es: ninguno

en: Category
es: Categoría

en: Name
es: Nombre

en: Open
es: Abierta

en: Partial
es: Parcial

en: Email
es: Correo electrónico

en: Year
es: Año

en: Area
es: Área

en: Utilities
es: Utilidades

en: Contacts
es: Contactos

en: Filter
es: Filtro

en: Media
es: Multimedia

en: Month
es: Mes

en: Price
es: Precio

en: Customers
es: Clientes

en: Customer
es: Cliente

en: Address
es: Dirección

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Other
es: Otro(s)

en: Role
es: Rol

en: First name
es: Nombre

en: Valid until
es: Válido hasta

en: Class
es: Clase

en: Street
es: Calle

en: City
es: Ciudad

en: Postal code
es: Código postal

en: Object
es: Objeto

en: Basics
es: Básicas

en: Business
es: Negocios

en: Standard
es: Estándar

en: Complete
es: Completo

en: Yield
es: Comensales

en: Distance
es: Distancia

en: Services
es: Servicios

en: Available
es: Disponible

en: No name
es: Sin nombre

en: VAT
es: IVA

en: VAT ID
es: ID de IVA

en: Price with VAT
es: Precio con IVA

en: Tube
es: Tubo

en: Flat rate
es: Tarifa fija

en: Tax ID
es: ID de impuesto

en: Price excl. VAT
es: Precio sin IVA

en: Update project
es: Actualizar proyecto

en: Town/City
es: Pueblo/Ciudad

en: Time interval
es: Intervalo de tiempo
