Immoclient (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: optional
fi: valinnainen

en: Currency
fi: Valuutta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Country
fi: Maa

en: North
fi: Pohjoinen

en: Northeast
fi: Koillinen

en: East
fi: Itä

en: Southeast
fi: Kaakko

en: South
fi: Etelä

en: Southwest
fi: Lounas

en: West
fi: Länsi

en: Northwest
fi: Luode

en: none
fi: ei yhtään

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Open
fi: Avoin

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Year
fi: Vuosi

en: Area
fi: Alue

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Filter
fi: Suodatus

en: Month
fi: Kuukausi

en: Price
fi: Hinta

en: Customers
fi: Asiakkaat

en: Customer
fi: Asiakas

en: Address
fi: Osoite

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Other
fi: Muu

en: Role
fi: Rooli

en: First name
fi: Etunimi

en: Class
fi: Luokka

en: Street
fi: Katuosoite

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Austria
fi: Itävalta

en: Standard
fi: Standardi

en: Complete
fi: Valmis

en: Services
fi: Palvelut

en: Available
fi: Saatavilla

en: No name
fi: Ei nimeä

en: VAT
fi: ALV

en: VAT ID
fi: ALV-numero

en: Flat rate
fi: Kiinteä hinta

en: Commission
fi: Komissio

en: Town/City
fi: Kaupunki

en: Time interval
fi: Aikaväli
