Immoclient (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: Filter
fil: Salain

en: Standard
fil: Karaniwan
