Immoclient (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Price
ga: Praghas

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: First name
ga: Ainm

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Complete
ga: Déanta

en: Town/City
ga: Baile/Cathair
