Immoclient (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Month
gu: મહિનો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Day
gu: દિવસ

en: Other
gu: અન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: City
gu: શહેર

en: Austria
gu: ઓસ્ટ્રિયા

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
