Immoclient (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Country
he: מדינה

en: none
he: ללא

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Open
he: פתוח

en: Email
he: דוא"ל

en: Year
he: שנה

en: Area
he: איזור

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Filter
he: סינון

en: Bar
he: סרגל

en: Media
he: מדיה

en: Month
he: חודש

en: Price
he: מחיר

en: Customers
he: לקוחות

en: Customer
he: לקוח

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: General
he: כללי

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד

en: First name
he: שם פרטי

en: Valid until
he: תאריך תפוגה

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Austria
he: אוסטריה

en: Object
he: אובייקט

en: Standard
he: רגיל

en: Complete
he: השלמה

en: Yield
he: כמות

en: Available
he: זמין

en: No name
he: ללא שם
