Immoclient (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Country
hy: Երկիր

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Open
hy: Բաց

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Year
hy: Տարի

en: Area
hy: Տարածք

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Month
hy: Ամիս

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Role
hy: Դեր

en: Austria
hy: Ավստրիա

en: Standard
hy: Ստանդարտ
